FANDOM


Steve Television Awards 2010
Data Ogłoszenia Nominacji 4 września 2010
Data Rozdania Nagród 2 października 2010
Miasto United-States flag Nowy Jork
Prowadzący Ricky Gervais
Liczba Kategorii 15
Najwięcej Nominacji [[]]
Najwięcej Nagród [[]]
Artist of the Year [[]]
2009        2011

Dziewiąta gala Steve Television Awards odbyła się 2 października 2010 w Melbourne.

NOMINACJEEdytuj

COMEDYEdytuj

Best Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Cougar Town 1 ABC
Desperate Housewives 6 ABC
Glee 1 FOX
Modern Family 1 ABC
The Middle 1 ABC

Best Lead Actor in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Chris Colfer Kurt Hummel Glee 1 FOX
Eric Stonestreet Cameron Tucker Modern Family 1 ABC
Joey Lawrence Joe Longo Melissa & Joey 1A ABC Family
Matthew Morrison Will Schuester Glee 1 FOX
Ty Burrell Phil Dunphy Modern Family 1 ABC

Best Supporting Actor in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Dan Byrd Travis Cobb Cougar Town 1 ABC
Doug Savant Tom Scavo Desperate Housewives 6 ABC
Keir Gilchrist Marshall Gregson United States of Tara 2 Showtime
Nick Robinson Ryder Scanlon Melissa & Joey 1A ABC Family
Paul James Calvin Owens Greek 3 ABC Family

Best Lead Actress in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
Courteney Cox Jules Cobb Cougar Town 1 ABC
Julie Bowen Claire Dunphy Modern Family 1 ABC
Lea Michele Rachel Berry Glee 1 FOX
Melissa Joan Hart Mel Burke Melissa & Joey 1A ABC Family
Sofía Vergara Gloria Delgado-Pritchett Modern Family 1 ABC

Best Supporting Actress in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
Amber Riley Mercedes Jones Glee 1 FOX
Drea de Matteo Angie Bolen Desperate Housewives 6 ABC
Heather Morris Brittany Pierce Glee 1 FOX
Jane Lynch Sue Sylvester Glee 1 FOX
Małgorzata Socha Violetta Kubasińska BrzydUla 2 TVN

DRAMAEdytuj

Best Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
90210 2 The CW
Brothers & Sisters 4 ABC
Make It or Break It 1 ABC Family
Spartacus 1 Starz
The Good Wife 1 CBS

Best Lead Actor in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Andy Whitfield Spartacus Spartacus 1 Starz
Danny Miller Aaron Livesy Emmerdale ITV
Matt Bomer Neal Caffrey White Collar 1 USA Network
Matthew Rhys Kevin Walker Brothers & Sisters 4 ABC
Penn Badgley Dan Humphrey Gossip Girl 3 The CW

Best Supporting Actor in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Campbell Scott Joseph Tobin Damages 3 FX
Marc Silcock Jackson Walsh Emmerdale ITV
Matt Czuchry Cary Agos The Good Wife 1 CBS
Matt Lanter Liam Court 90210 2 The CW
Neil Jackson Sasha Belov Make It or Break It 1 ABC Family

Best Lead Actress in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
Jessica Stroup Erin Silver 90210 2 The CW
Julianna Margulies Alicia Florrick The Good Wife 1 CBS
Rose Byrne Ellen Parsons Damages 3 FX
Sally Field Nora Walker Brothers & Sisters 4 ABC
Shenae Grimes Annie Wilson 90210 2 The CW

Best Supporting Actress in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
Archie Panjabi Kalinda Sharma The Good Wife 1 CBS
Christine Baranski Diane Lockhart The Good Wife 1 CBS
Sara Ramirez Calliope Torres Grey's Anatomy 6 ABC
Tiffani Thiessen Elizabeth Burke White Collar 1 USA Network
Zuzanna Szadkowski Dorota Kishlovsky Gossip Girl 3 The CW

VARIETYEdytuj

Best New Series/Reality/Competition/VarietyEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Glee 1 FOX
Melissa & Joey 1A ABC Family
Modern Family 1 ABC
The Middle 1 ABC
The Good Wife 1 CBS

Best Competition ProgramEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Big Brother USA 12 CBS
Mam talent! 2 TVN
Moment prawdy 2 POLSAT
Tak to leciało! 2/3 TVP 2
The Amazing Race USA 15/16 CBS

Best Variety/Reality/Music SpecialEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Eurovision Song Contest 2010 TVP 1
Kuba Wojewódzki (show) 15/16 TVN
Kuchenne Rewolucje 1 TVN
Saturday Night Live 35 NBC
Szymon Majewski Show 9/10 TVN

Best Host for a Competition/Variety ProgramEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
HOST PROGRAM
Dermot O'Leary The X Factor UK 6 ITV
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki (show) 15/16 TVN
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje 1 TVN
Marcin Prokop & Szymon Hołownia Mam talent! 2 TVN
Szymon Majewski Szymon Majewski Show 7/8 TVN

Best Judge for a Competition ProgramEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
JUROR PROGRAM
Agnieszka Chylińska Mam talent! 2 TVN
Cheryl Cole The X Factor UK 6 ITV
Elżbieta Zapendowska Jak Oni Śpiewają? 6 POLSAT
Kuba Wojewódzki Mam talent! 2 TVN
Simon Cowell The X Factor UK 6 ITV


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki