FANDOM


Steve Television Awards 2008
Data Ogłoszenia Nominacji 6 września 2008
Data Rozdania Nagród 4 października 2008
Miasto United-Kingdom flag Londyn
Prowadzący Tina Fey i Amy Poehler
Liczba Kategorii 14
Najwięcej Nominacji [[]]
Najwięcej Nagród [[]]
Artist of the Year [[]]
2007        2009

Siódma gala Steve Television Awards odbyła się 4 października 2008 w Londynie.

NOMINACJEEdytuj

COMEDYEdytuj

Best Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Daleko od Noszy 8/9 POLSAT
Desperate Housewives 4 ABC
Greek 1 ABC Family
How I Met Your Mother 3 CBS
Ugly Betty 2 ABC

Best Lead Actor in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Bill Hader różne Saturday Night Live 33 NBC
Fred Armisen różne Saturday Night Live 33 NBC
Josh Radnor Ted Mosby How I Met Your Mother 3 CBS
Neil Patrick Harris Barney Stinson How I Met Your Mother 3 CBS
Paweł Wawrzecki dr Kidler Daleko od Noszy 8/9 POLSAT

Best Supporting Actor in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Ricardo Antonio Chavira Carlos Solis Desperate Housewives 4 ABC
Kevin Rahm Lee McDermott Desperate Housewives 4 ABC
Michael Urie Marc St. James Ugly Betty 2 ABC
Paul James Calvin Owens Greek 1 ABC Family
Shawn Pyfrom Andrew Van de Kamp Desperate Housewives 4 ABC

Best Lead Actress in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
America Ferrera Betty Suarez Ugly Betty 2 ABC
Eva Longoria Gabrielle Solis Desperate Housewives 4 ABC
Felicity Huffman Lynette Scavo Desperate Housewives 4 ABC
Kristen Wiig różne Saturday Night Live 33 NBC
Teri Hatcher Susan Mayer Desperate Housewives 4 ABC

Best Supporting Actress in a Comedy SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
Amber Stevens Ashleigh Howard Greek 1 ABC Family
Ana Ortiz Hilda Suarez Ugly Betty 2 ABC
Dilshad Vadsaria Rebecca Logan Greek 1 ABC Family
Nicollette Sheridan Edie Britt Desperate Housewives 4 ABC
Vanessa Williams Wilhelmina Slater Ugly Betty 2 ABC

DRAMAEdytuj

Best Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Brothers & Sisters 2 ABC
Damages 1 FX
Gossip Girl 1 The CW
Prison Break 3 FOX
Skins 2 E4

Best Lead Actor in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Dave Annable Justin Walker Brothers & Sisters 2 ABC
Matthew Rhys Kevin Walker Brothers & Sisters 2 ABC
Penn Badgley Dan Humphrey Gossip Girl 1 The CW
T.R. Knight George O'Malley Grey's Anatomy 4 ABC
Wentworth Miller Michael Scofield Prison Break 3 FOX

Best Supporting Actor in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTOR POSTAĆ SERIAL
Adamo Ruggiero Marco Del Rossi Degrassi 7 CTV
Amaury Nolasco Fernando Sucre Prison Break 3 FOX
Chace Crawford Nate Archibald Gossip Girl 1 The CW
Eric Dane Mark Sloan Grey's Anatomy 4 ABC
Tate Donovan Thomas Shayes Damages 1 FX

Best Lead Actress in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
Glenn Close Patty Hewes Damages 1 FX
Hannah Murray Cassie Ainsworth Skins 2 E4
Rachel Griffiths Sarah Walker Brothers & Sisters 2 ABC
Rose Byrne Ellen Parsons Damages 1 FX
Sally Field Nora Walker Brothers & Sisters 2 ABC

Best Supporting Actress in a Drama SeriesEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
AKTORKA POSTAĆ SERIAL
Emily VanCamp Rebecca Harper Brothers & Sisters 2 ABC
Jodi Lyn O'Keefe Gretchen Morgan Prison Break 3 FOX
Patricia Wettig Holly Harper Brothers & Sisters 2 ABC
Sara Ramirez Calliope Torres Grey's Anatomy 4 ABC
Zuzanna Szadkowski Dorota Kishlovsky Gossip Girl 1 The CW

VARIETYEdytuj

Best New Series/Reality/Competition/VarietyEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Damages 1 FX
Gossip Girl 1 The CW
Greek 1 ABC Family
You Can Dance – Po prostu tańcz 1/2 TVN
Gwiazdy tańczą na lodzie 1/2 TVP 2

Best Competition ProgramEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Big Brother Polska 4/5 TV4
Big Brother USA 9/10 CBS
Jak Oni Śpiewają? 2/3 POLSAT
The Amazing Race USA 12 CBS
The Mole USA 5 ABC

Best Variety/Reality/Music SpecialEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
Eurovision Song Contest 2008 TVP 1
Kuba Wojewódzki (show) 11/12 POLSAT
Saturday Night Live 33 NBC
Superniania 3 TVN
Szymon Majewski Show 5/6 TVN

Best Host for a Competition/Variety ProgramEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
HOST PROGRAM
Dermot O'Leary The X Factor UK 4 ITV
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki (show) 11/12 POLSAT
Phil Keoghan The Amazing Race USA 12 CBS
Szymon Majewski Szymon Majewski Show 5/6 TVN
Tatiana Okupnik Gwiazdy tańczą na lodzie 1/2 POLSAT

Best Judge for a Competition ProgramEdytuj

NOMINACJA SEZON TV
JUROR PROGRAM
Doda Gwiazdy tańczą na lodzie 1/2 TVP 2
Iwona Pavlović Taniec z gwiazdami 6/7 TVN
Elżbieta Zapendowska Jak Oni Śpiewają? 2/3 POLSAT
Sharon Osbourne The X Factor UK 4 ITV
Simon Cowell The X Factor UK 4 ITV


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki